بهترین فصل برای جراحی بینی

بهترین فصل برای جراحی بینی

به نظر شما بهترین فصل برای جراحی بینی کدام فصل است؟

آیا فصل در جراحی بینی تاثیر دارد؟

بهترین فصل برای جراحی بینی جزء سوالات پرتکرار و متداول متقاضیان جراحی بینی می باشد. در این مقاله به بررسی بهترین فصل برای جراحی بینی می پردازیم.

معمولا فصل های تابستانی و ماه های انتهایی سال ، متقاضیان بیشتری برای جراحی زیبایی بینی دارد.

   دکتر ادیبی ،  جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی  ، به منظور مشاوره در جهت انجام جراحی بینی با کیفیت و رضایت بخش ، دانش و مهارات بالایی دارد. شما عزیزان می توانید، برای دریافت زمان مشاوره و مراجعه حضوری ، با شماره های ۴۴۹۷۶۷۷۲ – ۴۴۹۷۶۸۷۷- ۰۲۱  ۰۹۱۹۷۲۰۷۳۷۸ تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید با مراجعه به  پیج اینستاگرام  نمونه کار ها را مشاهده کنید.

سوال متداول در جراحی بینی این است که ، آیا گرمی و سردی هوا بر روند جراحی بینی تاثیر دارد؟

آیا گرما و سرما وفصول مختلف سال می تواند در نتیجه ی جراحی بینی تاثیر گذارد؟

به منظور پاسخ دهی به سوالات مطرح شده ، به بررسی فصول مختلف سال و تاثیر آن بر جراحی بینی می پردازیم.

برخی افراد دارای حساسیت ها و آلرژی های فصلی هستند. معمولا در فصل بهار با گرده افشانی گل ها میزان حساسیت افراد تشدید می شود. افرادی که دارای حساسیت های فصلی هستند ، معمولا از جراحی در این فصول دوری می کنند. اما لازم به ذکر است با جراحی بینی ، میزان حساسیت بینی نسبت به عوامل محیطی بیشتر نمی شود. به همین منظور جراحی بینی در فصل بهار ، نقشی در تشدید علائم آلرژیک در فرد ندارد.

همان طور که گفته شد ، جراحی در فصل تابستان ، محبوب بسیاری از افراد می باشد. در این فصل بارندگی و یخبندان وجود ندارد و افراد می  توانند راحت تر تردد کنند. این تردد راحت در مراجعه به پزشک بعد از جراحی بینی و بررسی شرایط بینی بعد از عمل ، نقش مهمی دارد. اما با این حال افرادی هستند که گرمای هوای تابستان را عاملی در افزایش تورم بینی می دانند.

بهترین فصل برای جراحی بینی

بهترین فصل برای جراحی بینی

در فصول سرد سال نیز با کاهش یافتن دما، میزان تعریق کمتر می شود که به دنبال این امر نیاز به استحمام توسط فردی که جراحی بینی انجام داده است کمتر می شود بنابراین تحمل گچ در روزهای ابتدایی بعد از جراحی آسان ترمی باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر دراین زمینه می توانید به مقاله ی استحمام بعد از جراحی زیبایی بینی مراجعه کنید.

اما افرادی هستند که جراحی در فصل زمستان را مناسب نمی دانند زیرا بر این باورند که بین آن ها به سرما حساس می شود و سرماخوردگی بعد از جراحی بینی ، باعث ایجاد عوارض نامطلوب در نتیجه ی جراحی می شود. به منظور افزایش اطلاعات ، می توانید به تاثیر سرماخوردگی در جراحی بینی ، مراجعه کنید.

نتیجه گیری

بر طبق بررسی های بعمل آمده و نظر جراحان موفق و مجرب بینی ، شرایط آب و هوایی و جوی متفاوت ( فصول مختلف سال ) در نتیجه ی جراحی بینی تاثیر نمی گذارد. تکنیک  و مهارت جراح ،  رعایت موارد بهداشتی و نکات مراقبتی بعد از جراحی بینی توسط فرد ، جزء عوامل مهم و تاثیر گذار در جراحی بینی  می باشند.  دمای هوا و شرایط فصلی در میزان حساسیت بینی دخالت ندارد و در نتیجه ی جراحی و فرم بینی اختلالی ایجاد نمی کند. بنابراین جراحی بینی را می توان درهر فصلی از سال انجام داد و انتخاب بهترین فصل برای جراحی بینی نیز به نظر فرد و تشخیص جراح بستگی دارد.

 

ارسال پاسخ

شانزده + 1 =