جراحی بینی مردان

جراحی بینی مردان

 

امروزه جراحی زیبایی بینی از جمله پرطرفدارترین جراحی های زیبایی به شمار می رود. بیشترین طرفدار جراحی زیبایی بینی زنان هستند. با این حال امروزه جراحی بینی در مردان نیز انجام می شود. جراحی بینی در مردان دارای اهمیت ویژه ای است و همراه باید نکاتی را در حین جراحی بینی مردان مد نظر داشت. جراحی بینی در زنان و مردان بسیار متفاوت است. زیرا سطح انتظار زنان از جراحی زیبایی بینی متفاوت است. زیرا در صورتی که روش هایی که در جراحی بینی زنان استفاده می شود، در مردان هم انجام شود، نارضایتی بیمار را به همراه خواهد داشت.

جراحی-بینی-مردان

روش جراحی بینی در مردان

 

در جراحی بینی مردان، جراح بینی باید از ایجاد قوس و برداشتن قسمت پشت بینی خودداری کند. همچنین از جراحی بینی، به صورت سربالا و عروسکی اجتناب کند. زیرا بینی در چهره مردان تاثیر زیادی دارد و با جراحی درست بینی، اقتدار و تاثیر گذاری چهره در مردان افزایش می یابد.

ظاهر بینی بعد از جراحی بینی مردان

بیشتر مردان از جراح بینی خود، انتظار دارند تا پشت بینی صافی را بعد از جراحی بینی ایجاد کرده و ظاهری زیبا به فرد ببخشند. اما با دلهره از این که ممکن است بینی فرمی عروسکی به خود بگیرد، از این کار خوددرای می کنند. با این حال دکتر ادیبی به عنوان بهترین جراح بینی در حوزه جراحی بینی مردان می تواند انتظارات معقول بیماران را برآورده سازد. زیرا انتخاب یک جراح بینی خوب می تواند در نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار باشد.
قبل از انجام جراحی زیبایی بینی، بهتر است تا جراح بینی اقدام به معاینه بیمار کرده و در صورتی که فرد به بیماری هایی چون پولیپ بینی، سینوزیت مزمن، اختلالات تنفسی و یا شکستگی در مبتلا است درمان شود، سپس اقدام به جراحی زیبایی بینی نمایند. زیرا بر طرف کردن این مشکلات نتیجه جراحی را مطلوب تر می کند.
بیشتر مردان بعد از انجام جراحی زیبایی بینی، احساس نارضایتی می کنند. پس لازم است تا دقت کافی در هنگام انتخاب جراح بینی و مراحل جراحی بینی صورت گیرد.

لازم به ذکر است که در جراحی زیبایی بینی، ممکن است فرد در جلسات مشاوره در انتخاب نوع بینی خود بعد از جراحی، افراط داشته باشد. پس یک جراح بینی خوب می توان با مشاوره قبل از جراحی بینی ظاهر بینی فرد را با توجه به اجزای صورت و متناسب با چانه، لب و گونه فرد متقاضی به دست آورد.

برخی خدمات دکتر هومن ادیبی 

جراح بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی آندوسکوپی سینوس

با تشکر، مدیریت سایت دکتر ادیبی ، جراح بینی  در بوشهر

ارسال پاسخ

ده − یک =